Євген Коноплянка після матчу з «Металістом» не упустив можливості пожартувати в інтерв'ю офіційному сайту «Дніпра».
- Як оціните гру команди до вашого виходу на поле і після?
- Я хіба тренер? Рахунок на табло, зрозуміло, що грою всі задоволені.
- Селезньов сьогодні забив, причому з вашої передачі і так, як ви і говорили до цього?
- (Сміючись) А я намагаюся завжди говорити правду. Він поклав мені гроші в кишеню перед грою за те, щоб віддав йому гольовий пас. Віддавав йому і вдруге, але що він робив, я не міг зрозуміти (сміється). Думаю, після цього я можу видалити його номер з телефону.
- Здалося, що ви «напхали» Селезньову після епізоду з незабитим голом більше, ніж раділи своєму голу...
- Запитав, чи не навчити його техніці. Головне, що команда виграла, а Жені після забитого гола головне відчути впевненість.
- Що означав ваш жест після забитого гола?
- Просто скинув з себе все негативне, що було останнім часом.
Гол Селезньова з передачі Коноплянки:
Гол Євгена Коноплянки: