- Ми просто використовували помилки, які допустив «Металіст» в центрі поля і, особливо, в обороні. Тому такий результат, - наводить слова Маркевича fcdnipro.ua
- Судячи з сьогоднішнього матчу, настільки сильний «Дніпро» чи слабкий «Металіст»?
- Знаєте, і в «Металіста» були проблеми зі складом, і у нас. У нас вперше Коноплянка вийшов на 30 хвилин; Зозуля, Ротань, Матеус поки вийти не можуть. У «Металіста» були свої проблеми. Напевно, їх у «Металіста» більше, ніж у нас.
- Коли ви йшли з «Металіста», сказали, що не хочете брати участь в його розвалі...
- Я це і повторю. Я це спрогнозував вже давно - так і вийшло. А бути при цьому я ні в якому разі не хотів.
- Які були ваші емоції, коли ви тільки вийшли до поля. Здається, ви навіть трохи знітилися. Покликали Едмара, він не підійшов...
- (Посміхнувшись) Він просто не бачив. Хотів привітати його з трьомастами матчами. Звичайно, було хвилювання. Все-таки 9 років... Приємно приїхати до Харкова, вийти сюди, зрештою, вас побачити.