Микита Шевченко: «Ми могли як програти «Динамо», так і виграти»

Динамо Київ 14 Вересня, 14:54
Голкіпер «Зорі» прокоментував учорашню нічию в матчі з київським «Динамо» (2:2).

- Перший тайм гри провели добре, забили гол. Потім трохи підсіли, що призвело до двох пропущених м'ячів. Але, незважаючи на це продовжили битися і змогли здобути нічию в поєдинку з таким грізним суперником, як «Динамо», -

повідомляє zarya-lugansk.com.

Ми могли програти, могли і виграти, тому вважаю, що нічия 2:2 закономірний результат.

- Чимось «Динамо» здивувало?

- Ми детально розібрали гру киян, тому припускали те, як вони можуть діяти. Головне було виконати установку тренерського штабу. Думаю, нам вдалося це зробити, хоча і був момент в грі, коли ми занадто притиснулися до власних воріт.

- Ти теж доклав чимало зусиль, для досягнення нічийного результату ...

- Не можна виділяти когось окремо. Вся команда грала, а відповідно - всі добули хороший підсумковий результат.