Артем Франков: «Стоять футболісти - привіт керівництву!

Динамо Київ 14 Вересня, 15:13
Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на MatchDay поділився своїми думками про центральні матчі минулого туру УПЛ.

Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на MatchDay поділився своїми думками про центральні матчі минулого туру УПЛ.

«Те, що з приводу «Металіста» виправдалися не просто погані, а найгірші очікування, стало ясно досить швидко - події на харківському газоні не залишали простору для інших тлумачень. Стоять футболісти - привіт керівництву! Коли ще і Террі забив у свої ворота, я подумав, що чортові забобони в черговий раз виправдалися ... Але включився Дієго Коста, і хоча б в Лондоні попустило».

«А потім ще й «Динамо» передало привіт - виявляється, передвістя нехорошого відносилося конкретно до чемпіонату України. Втім, чому нехорошого? У всього того, що відбувається у футболі завжди є інша сторона - а саме вболівальники команди, яка добилася успіху. Мої вітання «Дніпру» та «Зорі», молодці».