Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на
M
atch
D
ay поділився думкою стосовно розгромної поразки «Металіста» від «Дніпра» (2:5).
«Як вийти на минулий рівень? Віднайти надсерйозне фінансування; запросити 6-7 футболістів високого рівня (як Азеведо, Гомес, Бланко, Марлос тощо). За минулими успіхами «Металіста» стоїть колосальна робота як менеджменту, так і тренерського штабу, фантастичне за українськими мірками фінансування, що дозволяло комплектувати команду сильними гравцями і надсолідно їх мотивувати. Зараз цього немає. Під час вчорашнього матчу не раз ловив себе на думці, що переважна більшість гравців на полі не грали у футбол, а наче послугу комусь робили. «На відчепись», так би мовити...», -
заявив Вацко.