Двох вболівальників «Чорноморця» побили на матчі з «Шахтарем». ВІДЕО

Футбол України 14 Вересня, 18:07
В Одесі під час матчу 6-го туру чемпіонату України між місцевим «Чорноморцем» та донецьким «Шахтарем» на трибунах стався неприємний епізод.

Наприкінці поєдинку невідомий молодик сів на перила, де висів прапор «моряків», розповідає сайт «Обозреватель».Після того, як йому двічі зробили зауваження двоє вболівальників «Чорноморця», хлопець ударив одного з них, а другого прийнявся бити його друг. До сутичці також підключився ще один товариш хуліганів, однак незабаром пролунав фінальний свисток і зачинщики бійки розчинилися в натовпі.

Нагадаємо, що матч завершився перемогою донецької команди - 2: 0.