Попри заяви керівника служби з обслуговування полів Юрія Костюка, що проблеми з укоріненням газону на полі залишаються вкрай гострими прийнято рішення, що «зелено-білі» повертаються на свій домашній стадіон.
Нагадаємо, матч проти харків'ян розпочнеться 21 вересня, о 19:30.