«У Лізі Європи «Зоря» показала, що з нею треба рахуватися. Але навіть при цьому не варто шукати виправдання для «Динамо». Хотілося б бачити зовсім іншу, команду, машину, під якою трава горить.
«Металіст» поки рано списувати з рахунків - за путівку в єврокубки харків'яни будуть боротися. С «Дніпром» команда намагалася нав'язати свою комбінаційну гру, але суперник був дуже сильним. Попадися в той день дніпрянам «Динамо» або «Шахтар», думаю, все було б так само. «Дніпро» набрав обертів, підтягнув функціональний стан і став дуже грізним суперником для кого завгодно. В такому стані можна вирішувати високі завдання.
А в Одесі, крім корінних одеситів, ніхто не чекав дива. З перших хвилин було видно, що гірники на голову вище «Чорноморця», і навіть на малих обертах змогли здобути перемогу. Зараз «Шахтар» з «Дніпром» - головні претенденти на чемпіонство. Хотілося б бачити у цьому списку і третю команду, але «Динамо» поки до цього не готове.
До цих пір не вірю, що» Олімпік» зможе скласти серйозну конкуренцію іншим командам. Хоча, буду тільки радий, якщо помилюся. Нинішній успіх «Олімпіка» можна пояснити недооцінкою з боку суперника. До того ж, у команді багато людей голодних до футболу і самовіддача теж дає свій результат», -
цитують Гецка «Вести».