Нападник дніпропетровського «Дніпра» Роман Зозуля став однією з центральних фігур під час вручення дніпрянам срібних медалей сезону 2013/2014.
Вчора у Дніпропетровську відбулося вручення срібних медалей футболістам «Дніпра». Вихованець київського «Динамо», а нині один із лідерів «Дніпра» Роман Зозуля досить патріотично підійшов до такої урочистої події. Спочатку Роман заспівав народну пісню про президента РФ, а «цвяхом програми» стало виконання разом із Денисом Бойком та Артемом Федецьким неофіційного гімну Євромайдану - «Воины света» гурту «Ляпіс Трубецкой».