Полтавець: «Здається, «Динамо» два роки поспіль буде без Ліги чемпіонів»

Динамо Київ 15 Вересня, 10:37
Відомий у минулому футболіст Валентин Полтавець прокоментував чергову втрату очок «Динамо».

Відомий у минулому футболіст Валентин Полтавець прокоментував чергову втрату очок «Динамо».

- «Динамо» знову втратило очки. Кияни не готові боротися за місце в Лізі чемпіонів?

- Тільки очні поєдинки із конкурентами це покажуть. Зрештою, останні два сезони «Динамо» й перебуває на тому ж третьому місці, що і зараз. Мені здається, кияни два роки поспіль будуть без Ліги чемпіонів. Хочеться вірити, що Сергій Ребров потроху налагодить справи команди, -

наводить слова Полтавця football24.ua

.