Відомий у минулому футболіст Валентин Полтавець прокоментував чергову втрату очок «Динамо».
- «Динамо» знову втратило очки. Кияни не готові боротися за місце в Лізі чемпіонів?
- Тільки очні поєдинки із конкурентами це покажуть. Зрештою, останні два сезони «Динамо» й перебуває на тому ж третьому місці, що і зараз. Мені здається, кияни два роки поспіль будуть без Ліги чемпіонів. Хочеться вірити, що Сергій Ребров потроху налагодить справи команди, - наводить слова Полтавця football24.ua