Павло Шкапенко: «Динамо» Реброва ще візьме своє»

Динамо Київ 15 Вересня, 10:45
Екс-гравець «Динамо» і збірної України Павло Шкапенко не дивлячись на нічийний результат матчу «Зоря» - «Динамо», з оптимізмом дивиться у майбутнє київського клубу.

Екс-гравець «Динамо» і збірної України Павло Шкапенко не дивлячись на нічийний результат матчу «Зоря» - «Динамо», з оптимізмом дивиться у майбутнє київського клубу.

«Так склалося, що тренери цих команд - мої давні друзі. С Вернидубом я ще на зорі своєї кар'єри грав у запорізькому «Металурзі», а з Ребровим ми практично одночасно перейшли в «Динамо», жили в одному номері, з тих пір і водимо дружбу. Якоюсь мірою нічию можна назвати закономірним результатом, хоча для «Динамо» вона - зі знаком «мінус». Втім, я впевнений, що втрачені на старті очки команда Реброва потім надолужить, конкуренти ж теж де-небудь оступляться.

«Зоря «під керівництвом Вернидуба дуже пристойно виглядає в цьому сезоні. Дивився всі їхні матчі в Лізі Європи - луганчани вражають. І молодь у них хороша, видно, що хлопці виходять на поле битися за результат, а не просто відбувати номер. Після повернення з молодіжної збірної лідери «Зорі» хоч і втомилися, але зуміли знайти в собі сили і видали класну гру з «Динамо». І молодці, що, програючи, не зупинилися в кінці матчу, а лізли вперед. За настирливість і заробили важливе очко.

Чи сподобався мені Теодорчик? Начебто непогане придбання, поляк старається і націлений на ворота суперника. Але думаю, що він може і зобов'язаний грати ще краще. А ще «Динамо» не завадили б один-два хороших центральних захисника, а то проблеми в цій зоні у наявності. Хачеріді вже майже готовий грати? Не знаю, не знаю... Він мені й раніше не подобався, а після травми і тривалого лікування ще довго набирати кондиції доведеться. До речі, Ребров зробив хороший хід, перевівши крайнього захисника Даніло Сілву в центр оборони. Там він виглядає набагато впевненіше, ніж на фланзі», -

цитує Шкапенка «Сегодня»

.