Бебех: «По грі «Динамо» є достатньо запитань, але давайте згадаємо скільки було критики на адресу Хуанде Рамоса»

Динамо Київ 15 Вересня, 11:56
Журналіст програми «ПроФутбол» та коментатор телеканалу 2+2 Роман Бебех у своїй конференції на matchday.ua прокоментував втрату очок київським «Динамо» у матчі з луганською «Зорею».

Журналіст програми «ПроФутбол» та коментатор телеканалу 2+2 Роман Бебех у своїй конференції на matchday.ua прокоментував втрату очок київським «Динамо» у матчі з луганською «Зорею».

«По грі «Динамо» є достатньо запитань, але давайте не будемо поспішати. Всі ми пам'ятаємо скільки критики було на адресу того ж Рамоса в його перший сезон роботи в «Дніпрі», -

зазначив Бебех

.