Журналіст програми «ПроФутбол» та коментатор телеканалу 2+2 Роман Бебех у своїй конференції на matchday.ua прокоментував втрату очок київським «Динамо» у матчі з луганською «Зорею».
«По грі «Динамо» є достатньо запитань, але давайте не будемо поспішати. Всі ми пам'ятаємо скільки критики було на адресу того ж Рамоса в його перший сезон роботи в «Дніпрі», - зазначив Бебех