Желько Любенович: «Познайомився з Відою, коли він приїхав в Україну»

Динамо Київ 15 Вересня, 14:27
Півзахисник луганської «Зорі» Желько Любенович прокоментував гру своєї команди в матчі проти «Динамо»:

Півзахисник луганської «Зорі» Желько Любенович для офіційного сайту «Зорі» прокоментував гру своєї команди в матчі проти «Динамо»:

- Особисто мені сподобалася гра проти «Динамо». Думаю, що вона сподобалася і вболівальникам. Було багато моментів, 4 голи, штанги, перекладини. В результаті рахунок 2: 2 і ми заслужено зіграли внічию.

У першому таймі у нас більше виходило, ніж у другому. Тим не менш, раді, що змогли врятувати гру.

- Наприкінці матчів «Зоря» пропускала вже кілька разів. З «Динамо», нарешті, вдалося самим забити в кінцівці.

- В останніх двох зустрічах ми пропускали на 90-их хвилинах, а в грі з киянами забили самі. Доля повернула нам «боржок». Пауза, яка була через матчі збірних, пішла нам на користь. Команда повністю заслужила нічию.

- Ти приступив до роботи в загальній групі не так давно. Як твоє самопочуття зараз?

- Минулого тижня я почав тренуватися в загальній групі. Зі здоров'ям зараз, Слава Богу, все добре.

- Перед матчем з «Динамо» ти спілкувався з Домагоєм Відою. Давно з ним знайомий?

- Я познайомився з Відою, коли він приїхав в Україну. Одного разу обмінялися з ним футболками. До Запоріжжя Домагой приїхав у гарному настрої, адже збірна Хорватії напередодні здобула перші три очки в рамках відбору до Чемпіонату Європи 2016.