«Динамо» в Лізі Європи вже заробило 1,3 мільйона євро

Динамо Київ 15 Вересня, 14:33
УЄФА оприлюднив докладну інформацію про доходи від проведення Ліги Європи УЄФА в сезоні 2013/14, і їх розподіл серед учасників.

Кожному з 48 клубів-учасників групового етапу покладається 1,3 мільйона євро. Перемога поповнить клубну казну ще на 200 тисяч євро, нічия - на 100 тисяч. Крім того, за вихід в 1/16 фіналу передбачені додаткові виплати. Переможці груп будуть винагороджені 400 тисячами євро, а ті команди, які фінішують другими, розбагатіють на 200 тисяч євро.

Що стосується плей-офф, учасники 1/16 фіналу отримають 200 тисяч євро кожен, за вихід в 1/8 фіналу передбачено виплату в 350 тисяч, чвертьфіналісти отримають по 450 тисяч, півфіналісти - по одному мільйону кожен. Переможець Ліги Європи отримає 5 мільйонів євро, а фіналіст - 2,5 мільйона.

Таким чином, максимальні призові учасника Ліги Європи без урахування частки від телевізійного ринку можуть скласти 9,9 мільйона євро,

повідомляє офіційний сайт УЄФА

.