Дану інформацію опублікував російський ресурс «Рідус». Він зокрема повідомляє, що в стінах Російського футбольного союзу зріє відповідний меморандум, який може бути озвучений президентом РФС Миколою Толстих 18 вересня на чотиристоронній зустрічі ФІФА, УЄФА, ФФУ та РФС в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні.
Що це може означати? Тільки те, що росіяни, в нахабну порушили Статут ФІФА, нарешті усвідомили, як далеко зайшли, і якими наслідками може обернутися для них це «рейдерство». Тут пахне не тільки втратою ЧС-2018, але й міжнародною футбольною ізоляцією.
Гучні заяви Толстих, генсека РФС Анатолія Воробйова і почесного президента Союзу В'ячеслава Колоскова про непохитність займаних ними позицій і вірі у власну правоту виявилися порожньою бравадою.
Бравадою виявилося й озвучене прагнення розвивати кримський футбол. Завдяки віроломному втручанню РФ були розформовані «Таврія», «Севастополь», «Титан», які виступали в українських змаганнях. Створені ж на їх місці колективи ледь існують, відчувають проблеми з комплектацією, а їх керівники постійно скаржаться на брак фінансів.
Лише тільки запахло смаженим, Росія негайно підняла лапки вгору, з легкою душею «злив» команди півострова і фактично поховавши кримський футбол.
Олег Морозов, «Футбольний клуб»