Луїс Адріано: «У Донецьку безглуздо гинуть невинні люди»

Футбол України 16 Вересня, 11:32
Бразильський нападаючий «Шахтаря» Луіс Адріано засмучений тим, що відбувається на сході України.

Бразильський нападаючий «Шахтаря» Луїс Адріано засмучений тим, що відбувається на сході України, повідомляє Газета.ua

В інтерв'ю порталу

Calciomercato.com

футболіст зізнався, що він дуже полюбив нашу країну і сам Донецьк

«Мені було сумно їхати з Донецька, адже там безглуздо гинуть невинні люди. Це засмучує мене, бо я полюбив Донецьк і Україну», -

сказав він.

«Зараз ми перебуваємо в Києві, де я відчуваю себе в безпеці. Звичайно, нам важко грати без наших уболівальників. Сподіваюся, на матчі Ліги чемпіонів у Львові фанати приїдуть підтримати нас», -

зазначив Адріано.

Нагадаємо, інший бразильський легіонер «гірників» Марлос заявив, що не розглядав можливості залишити Україну через події на Донбасі.