Про ситуацію в Україні
Весь світ знає про ситуацію в Україні. Так, тут складна ситуація, але зараз я відчуваю себе в безпеці. Клуб дає мені всю необхідну підтримку та умови для спокійної роботи. Ми ж молимося, щоб все якомога швидше заспокоїлося. Моя сім'я знаходиться поруч зі мною. У нас все добре.
Спочатку я дійсно дуже хвилювався, адже не розумів, що може трапитися. Але клуб переконав, що все з нами буде добре, з нами поговорили та надають зараз всебічну підтримку. Незважаючи на складну ситуацію і занепокоєння, у мене не виникало особливих проблем.
Ніколи не думав про від'їзд із України. Більш того, коли я переходив в «Шахтар», то криза в Україні вже почалась. Ця країна дала мені можливість грати в європейському футболі. До мене тут дуже добре ставляться і я полюбив Україну. Більш того, я професіонал і виконаю свій контракт до кінця. Ніяких проблем з цим не буде.
Про обстріл «Донбас-Арени»
Коли бомбили наш стадіон, ми були зосереджені на підготовці до чергового матчу. Звичайно, ми були дуже засмучені тим, що громлять наш футбольний дім... Але, на щастя, ніхто не постраждав. Це головне. Звичайно ж, наш від'їзд з Донецька посприяв тому, що в команді все спокійно. Зараз ми тренуємося в Києві, а домашні матчі проводимо тут же, або у Львові. Київ - дуже гарне місто, з прекрасною інфраструктурою. У нас немає жодних проблем зі стадіоном.
Про можливе повернення в Бразилію
Зараз мені важко говорити про це. У мене, звичайно, є велика прихильність до цього клубу, але я не люблю загадувати про майбутнє, - цитує Марлоса «Трибуна».