«Ситуація дивна для нас. Це важко бачити кожного дня відкриваючи газету чи дивлячись телевізор. Я жив у Донецьку протягом 11-ти років. Це мій дім. Там я щасливий. В день, коли війна закінчиться, ми повернемося в Донецьк і поцілуємо землю», - розповів Срна в інтерв’ю «New York Times».