Капітан «Шахтаря» - про майбутній матч з «Атлет
іком»:
«Ситуація в команді не змінилася, але в країні - кардинально. Нам доводиться важко, адже всі ігри для нас - виїзні. Незважаючи на це, ми повинні продемонструвати характер і зіграти за себе, за своє місто і своїх уболівальників.
У команді суперника дуже хороша атмосфера. Всі гравці - баски, бійці. Вони дуже високо і активно пресингують. Навіть з «Барселоною» вони утримували рахунок 0:0 до 86-ї хвилини. Ми знаємо, як важко нам доведеться і готові до цього. Поважаємо суперника і вважаємо, що він заслужено пробився в Лігу чемпіонів», -
повідомляє football.ua.