«Динамо» відправилось до Португалії

Динамо Київ 17 Вересня, 07:16
Сьогодні вранці чартерним рейсом із Борисполя київське «Динамо» відправилось до Португалії, де завтра у місті Віла-ду-Конді проведе матч першого туру групового етапу Ліги Європи проти «Ріу Аве».

Сергій Ребров взяв із собою на матч 22 гравці:

голкіпери Олександр Шовковський, Олександр Рибка, Артур Рудько;

захисники Євген Селін, Євген Макаренко, Домагой Віда, Александар Драгович, Даніло Сильва, Микита Бурда;

півзахисники Сергій Рибалка, Владислав Калітвінцев, Сергій Сидорчук, Роман Безус, Олег Гусєв, Андрій Цуріков, Андрій Ярмоленко, Джермейн Ленс, Мігель Велозу, Юнес Беланда, Віталій Буяльський;

форварди Артем Кравець, Лукаш Теодорчик.

О 10:00 літак здійнявся у небо, аби через п’ять годин (орієнтовно о 13:00, різниця у часових поясах між Києвом та Лісабоном становить дві години) приземлитися в аеропорту міста Порту.