Нагадаємо, що вчора, 16 вересня, під Верховною радою активісти закинули в сміттєвий бак депутата, колишнього регіонала Віталія Журавського.
Колишній гравець київського «Динамо» Бетао прокоментував цей інцидент у своєму Instagram:
«В Україні розлючені люди викинули депутата у сміттєвий бак! Якби ця мода добралась і до Бразилії...», - написав бразилець