«Чи образився я на Вернблума, коли після попереднього чемпіонства він на моїй футболці намалював непристойний символ?
Розумієте, усі вболівальники та журналісти оцінюють команду по факту. Між тим у нас є система внутрішнього спілкування. І згаданий вами малюнок абсолютно укладався в цю систему. Якби ви щоденно бачили, як я його затролюю, які речі він може сказати, все б зрозуміли, що це абсолютно в тій системі координат, яка прийнята.
Приклад з свіженького? Будь ласка. Зараз Вернблум активно спілкується з Єрьоменком, і я весь час говорю Ромі: не треба спілкуватися з Вернблумом. Він то нашу «швидку допомогу» сфотографує і скаже, що вона якась не така. То люди, бачте, не посміхаються. А ти все-таки хоч і фін, але у тебе батьки росіяни. А Понтус - націоналіст, він росіян не дуже любить, тому краще триматися від нього подалі, якщо хочеш, щоб в ЦСКА твоя кар'єра більш плавно складалася.
Зараз всі активно жартують, що ми повинні як слід «підготувати» Вернблума до матчу збірних Швеції та Росії - весь час ставити його в стартовому складі, навантажити по повній програмі. Подібні підбивання відбуваються постійно. Уже про це навіть не замислюєшся - все на автоматі відбувається», - цитує Слуцького