Останнє фото Андрія Гусіна...

Динамо Київ 17 Вересня, 15:04
За дві години до трегедії Гусін погодився сфотографуватися з фаном...

Як вже повідомлялося, в середу, 17 вересня, в динамівську сім'ю прийшло ще одне горе: в 14:00 на столичному автодромі «Чайка» розбився колишній півзахисник київського «Динамо» та збірної України Андрій Гусін.

А буквально за дві години до трагедії, близько 12:00, легендарний динамівець відгукнувся на прохання вболівальника «Динамо» зробити спільну фото- «СЕЛФІ» в одному з київських супермаркетів. Очевидно, можна вести мову про остання фото Андрія Гусіна...

Додамо, що тим самим вболівальником, який відображений на фото праворуч, виявився відвідувач Dynamo.kiev.ua - azan81. Саме він і надав цю фотографію.