Перед відльотом «Динамо» до Португалії на матч ЛЄ з «Ріу Аве» наставник киян поспілкувався з журналістом порталу «Вести».
- Сергію Станіславовичу, як настрій перед стартом в Лізі Європи?
- Після нічиєї із «Зорею» всі були засмучені. Але тепер нас чекає зовсім інший турнір. Тому зараз говоримо хлопцям про те, що потрібно перебудуватися і забути про ту невдачу. Звичайно, старт буде непростим, летіти до Португалії потрібно п’ять годин... До того ж зараз ми почнемо грати в більш насиченому графіку. Але такий цикл абсолютно нормальний для футболістів, команда постійно перебуватиме в тонусі. Та й взагалі, так грають у всій Європі, ми до цього готові. Головне, щоб була хороша лавка запасних і повернулися в стрій травмовані.
- Уже знаєте, кого внесете до стартового складу в четвер?
- В основному так. Але по декількох позиціях рішення буде прийматися напередодні матчу.
- У «Динамо» успішно заграла молодь...
- Швидше, я сказав би, вони поки роблять свої перші кроки. Ми даємо хлопцям шанс, і я сподіваюся, що у них все вийде.
- Як Вам дебют поляка Теодорчика?
- Він молодець. Сподіваюся і далі буде забивати багато та регулярно.
- У команді обговорюють ситуацію в Україні?
- Звичайно, адже в країні йде війна та кожен переживає. Що стосується допомоги українській армії, то будемо продовжувати робити те, що в наших силах. Але в новини про це потраплятимуть лише «крупиці». Це треба робити від душі, а не заради піару.
- Відтоді як Ви стали головним тренером, ваш графік життя сильно змінився?
- Вільний час іноді, звичайно, випадає. Але радіоспортом, наприклад, майже не займаюся. Майже постійно перебуваю на базі, і мені це подобається. Переглядаю багато матчів. Але футбол не набридає, тому не тільки аналізую суперників, а й дивлюся ігри в своє задоволення.