Олександр Хацкевич: «Сьогодні з Гусіним мали грати у футбол»

Динамо Київ 17 Вересня, 18:56
Екс-гравець «Динамо» - про смерть Андрія Гусіна.

Екс-гравець «Динамо» - про смерть Андрія Гусіна.

«Ми запам'ятали Андрія життєрадісним, прекрасною людиною. Я не пам'ятаю нашу першу зустріч, але пам'ятаю, коли він тільки прийшов до «Динамо». Андрій хотів вже їхати в Китай, але Лобановський сказав, мовляв, потерпи, прийде і твій час в «Динамо». Так людина терпіла весь цей час, граючи за другу команду. Але коли йому довірили шанс у першій команді, Андрій ним скористався на повну, став незамінним гравцем для київського «​​Динамо» і збірної України.

Востаннє його бачив два тижні тому. Ми по середах граємо в футбол за базі, це вже така традиція у ветеранів. Андрій теж останнім часом почав приходити, щоб з нами пограти. Сьогодні ось о сьомій повинні були зіграти, але не зіграємо... Емоції не ті...

Я знав, що він бере участь у змаганнях на швидкісних машинах на «Чайці», але про мотоцикл я сьогодні теж вперше, на жаль, дізнався.

Завтра в клубі вирішимо, чи відбудеться матч в пам'ять Баля та Белькевича. Якщо залишимо його, то, звичайно, він пройде в пам'ять і про нашого третього друга...»,

- цитує Хацкевича «Сегодня».