Півзахисник «Ріу Аве» Брессан визнає, що «Динамо» має великий європейський досвід та більше фінансування, проте він впевнений в успіху своєї команди
«Трохи хвилюємося, але це нормально, адже «Ріу Аве» вперше виступатиме в груповому етапі Ліги Європи. Я вважаю, ми підійдемо до гри достатньо впевнено і отримаємо результат, який нас цікавить», - сказав Брессан на передматчевій прес-конференції. - наводить слова Брессана Maisfutebol