Головний тенер «Ріу Аве»: «Я певен, що гра не буде для нас курортом»

Динамо Київ 17 Вересня, 22:31
Головний тренер «Ріу Аве» Мартінш відповів на запитання журналістів перед матчем з «Динамо» Київ.

Головний тренер «Ріу Аве» Мартінш відповів на запитання журналістів перед матчем з «Динамо» Київ.

«Ми не фаворити у групі, проте також маємо право голосу. Я хочу, щоб команда була впевнена в своїх силах та отримала задоволення у цих змаганнях. Ми маємо велику відповідальність, граючи вдома, ми повинні вигравати.

«Динамо» Київ хороша команда, яка має багатонаціональний склад: українці, португальці, поляки, хорвати… Ця команда має гравців великого калібру. Я певен, що гра не буде для нас курортом, завтра ми матимемо великий європейський вечір, залишилося зовсім мало часу»,

- цитує головного тренера «Ріу Аве» видання «

Maisfutebol».

Той факт, що команда вперше гратиме у груповій стадії ЛЄ, Мартінс сприймає, як додаткову мотивацію: «Це дуже хороша мотивація. Також це можливість росту команди»,

- додав Мартінш.