- Була рівна гра і думаю, що результат відповідає тому, що було на полі. Хоча ми мали перевагу, більше контролювали гру, більше створювали небезпечних моментів біля воріт суперника, але результат закономірний. Зустрічалися дві команди з різним стилем гри. Ми базуємо свою гру на хорошому контролі м'яча, а «Атлетік» проводив швидкі атаки з елементами вертикального футболу. Але, повторюся, рахунок по грі, -
повідомляє «Террикон».
- Задоволені, що ця Ліга чемпіонів почалася для вас з нічийного результату?
- Так, задоволений. Якщо брати до уваги чемпіонат, в якому ми граємо, ті умови, в яких ми живемо, і врахувати, що ми зіткнулися з неймовірною атмосферою, створеної іспанськими вболівальниками... Чесно кажучи, я до сьогоднішнього дня точно не знав, на якому рівні ми перебуваємо. Виявилося, що на досить хорошому. А якби ми сьогодні забили, я був би дуже задоволений.