Як повідомляє джерело, «Мілан», літнього міжсезоння, вже підсилився кількома потужними футболістами, і, зважаючи на вдалий старт сезону, керівництво клубу готове придбати чергового сильного виконавця. За інформацією
pianetamilan.it,
італійці намагатимуться доукомплектуватися саме Євгеном Коноплянкою, ставши в чергу до «Роми», «Інтера», «Ліверпуля» та «Тоттенхема».