Офіційно. Попов – гравець «Вардара»

Динамо Київ 19 Вересня, 06:16
Офіційний сайт македонського клубу повідомляє про підписання контракту з екс-динамівцем Гораном Поповим.

Після розірвання угоди з «біло-синіми» македонець підписав трьохрічний контракт з «Вардаром».

Виступати за свій новий клубу 29-річний захисник зможе від січня наступного року.