Микита Бурда: «Після першого голу став впевнено себе почувати»

Динамо Київ 19 Вересня, 08:14
Молодий захисник «Динамо», для якого гра з «Ріу Аве» стала першою у кар'єрі в єврокубках, поділився враженнями від свого дебюту.

Молодий захисник «Динамо», для якого гра з «Ріу Аве» стала першою у кар'єрі в єврокубках, поділився враженнями від свого дебюту.

- Чому тебе замінили наприкінці гри? Наскільки серйозним є твоє ушкодження?

- Поки нічого не знаю. Був ігровий епізод, я зіткнувся з суперником, відчув біль у коліні і попросив заміну.

- Після дебюту в Прем'єр-лізі ти дебютуєш і в Лізі Європи. Чи не було тремтіння в колінах?

- Звичайно, якийсь мандраж був, і коли вийшов на поле теж. Але коли ми забили перший гол, якось це все минуло, і я вже впевнено себе почував.

- Сьогодні було багато труднощів і перешкод – поле, погода, тиск місцевих уболівальників. Як ви емоційно з цим впоралися?

- Усі футболісти з цим стикаються, так що це не було проблемою. Хоча, звісно, щодо поля – так, дійсно було дуже складно.

- Якою сьогодні була розмова з головним тренером? Що він тобі сказав, що ти йому відповів?

- Перед грою була співбесіда. Але нехай ця розмова залишиться між нами.

- Чи не жартував тренер, що і він – дебютант у Лізі Європи, і ти?

- Ні, жартів не було, розмова була серйозною.

- Тренер знайшов потрібні слова, щоб ти сьогодні зіграв на всі сто?

- Звичайно, Сергій Станіславович мене підтримав, підказав, що потрібно робити на футбольному полі, і це мені додало впевненості.

- Коли ти дізнався, що вийдеш у старті – на цій співбесіді або ще перед вильотом до Португалії?

- На співбесіді.