Визначився найкращий гравець «Динамо» в матчі з «Ріу Аве»

Динамо Київ 19 Вересня, 08:21
Вболівальники проголосували за кращого гравця київського «Динамо» у виїзному матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи проти португальського «Ріу Аве» (3:0).

Майже 50 % з них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі, який забив красивий гол, капітана команди в цьому поєдинку Андрія ЯРМОЛЕНКА.