Джермейн Ленс: «З такою грою ми маємо виходити в наступний раунд Ліги Європи»

Динамо Київ 19 Вересня, 11:43
Вінгер «Динамо» Джермейн Ленс дав свій коментар після розгромної перемоги свого клубу над «Ріу Аве» у рамках Ліги Європи.

- У нашому складі багато кваліфікованих футболістів, чим не може похвалитися «Ріу Аве». Ми цим скористалися, проробивши хорошу роботу.

- Чи відчуваєте ви різницю між першим таймом і другим?

- Так, в першому таймі ми використовували нашу майстерність, щоб отримати якомога більше простору біля штрафного майданчика суперника - думаю, у нас це добре вийшло.

- Чи задоволені ви перемогою «Динамо»?

- Звичайно, думаю, з такою грою ми маємо виходити в наступний раунд Ліги Європи, -

відзначив Ленс у післяматчевому інтерв'ю

.