Велозу: «Ми готувалися взяти у «Ріу Аве» три очки і ми це зробили»

Динамо Київ 19 Вересня, 13:13
Півзахисник київського «Динамо» Мігель Велозу прокоментував перемогу своєї команди над «Ріу Аве» (3:0).

Півзахисник київського «Динамо» Мігель Велозу прокоментував перемогу своєї команди над «Ріу Аве» (3:0).

«Думаю, що перемога «Динамо» була заслуженою», -

наводить слова Велозу football.ua

.

«Ми добре підготувалися, бо знали, що у «Ріу Аве» хороша команда. В Лізі Європи вони, може, і новачки, але в цьому клубі добре працюють з минулого сезону. Команді та її гравцям потрібно віддати належне. Ми готувалися взяти у неї три очки і, на щастя, ми це зробили.

Як оцінюю старт сезону для себе? Я пропустив частину підготовки, потім, вже повернувшись в команду, втратив два тижні через травму, тому для мене зараз найважливіше працювати, щоб якомога швидше набрати оптимальну фізичну форму», -

зазначив Мігель Велозу

.