Півзахисник київського «Динамо» Мігель Велозу прокоментував перемогу своєї команди над «Ріу Аве» (3:0).
«Думаю, що перемога «Динамо» була заслуженою», - наводить слова Велозу football.ua
«Ми добре підготувалися, бо знали, що у «Ріу Аве» хороша команда. В Лізі Європи вони, може, і новачки, але в цьому клубі добре працюють з минулого сезону. Команді та її гравцям потрібно віддати належне. Ми готувалися взяти у неї три очки і, на щастя, ми це зробили.
Як оцінюю старт сезону для себе? Я пропустив частину підготовки, потім, вже повернувшись в команду, втратив два тижні через травму, тому для мене зараз найважливіше працювати, щоб якомога швидше набрати оптимальну фізичну форму», - зазначив Мігель Велозу