«Важко змиритися з таким рахунком. Суперники дуже сильно зіграли в атаці і забили три голи. Доводилося ризикувати, залишаючи багато вільних зон на нашій половині поля, а вони цим користувалися. Це був хороший урок для нас. «Динамо» - відмінна команда. Два пропущені м'ячі в першому таймі стали великим ударом для нас. Думаю, що й ми награли хоча б на один гол», - наводить слова Лопеса офіційний сайт УЄФА