Віце-президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що на засіданні чотиристоронньої групи українська сторона зажадала якнайшвидшого розв'язання питань із застосуванням санкцій до РФС.
- Українська сторона наполягала на своїй жорсткій позиції по відношенню до РФС. Чому ж ви погодилися відкласти рішення питання?
- Наша позиція залишилася незмінною, ми ні на що не погоджувалися, - наводить слова Павелка
- Робоча група займатиметься вирішенням питання застосування санкцій до РФС?
- Нам сказали, що підсумкове рішення буде прийматися на наступній зустрічі. Але ми, в свою чергу, звернулися з проханням, щоб робоча група не затягувала з цим питанням. Необхідно вже раз і назавжди поставити жирну крапку в цьому питанні.
- Конкретні терміни були запропоновані?
- Два-три тижні з початку жовтня.
- Підсумками зустрічі українська сторона задоволена?
- Ми задоволені тим, що нашу чітку позицію почули і прийняли до ФІФА і УЄФА і що ні у кого не знайшлося ніяких контраргументів.