Олександр Хацкевич: «Гусін був надійним партнером на полі і прекрасним другом»

Динамо Київ 19 Вересня, 14:54
Колишній партнер Андрія Гусіна по «Динамо», а нині старший тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич прийшов попрощатися зі знаменитим українським футболістом, який загинув в автокатастрофі на київському автодромі «Чайка».



«Ми часто говоримо це слово «запам'ятали» останнім часом. Але все одно пам'ятаємо, і будемо пам'ятати Андрія надійним партнером, прекрасним другом, з яким було приємно знаходитися не тільки на футбольному полі, але і за його межами. Але вже не повернеш людину. Залишається лише пам'ятати його і пам'ятати ті моменти життя, які у нас були.



Запам'яталося, як після ігор збиралися у нього на будинку з дітьми, і діти дружать досі. На полі він повністю віддавався, а за полем був прекрасною людиною, люблячим чоловіком і прекрасним батьком. Він чудово готував, ніколи не підпускав до мангалу. У нього все було на дуже хорошому рівні, як у житті, так і на полі. Важко насправді. Хтось каже доля, хтось говорить рок, але життя все одно триває. Залишається тільки жити і пам'ятати. Раніше ми збиралися з більш приємних ситуацій, а зараз нас життя збирає з таких приводів... Треба продовжувати жити і пам'ятати цих хлопців, які пішли».