Беланда: «Ріу Аве» захоче помститися в матчі-відповіді»

Динамо Київ 19 Вересня, 15:04
Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда - про результат матчу з португальським «Ріу Аве».

Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда - про результат матчу з португальським «Ріу Аве».

«Ми зіграли дуже добре, вдало розпочали матч. Знали, що ця команда вміє грати у футбол, як і всі в португальському чемпіонаті. Нашим завданням було перемогти тут. Я зіграв дуже важливу роль, особливо добре ми діяли в першому таймі. Після перерви ми контролювали матч і пресингували на чужій половині поля.

Поле було важким, йшов дощ, сильний вітер. Але, незважаючи на це, нам вдалося опустити м'яч і показувати швидкий футбол, проти якого у суперників нічого не знайшлося. Ми знали, що у них проблеми в обороні і скористалися цим.

Перед тим як починати думати про те, наскільки ми можемо просунутися в цьому турнірі, треба вийти з групи. Це буде нелегко, адже тут зібрані хороші команди. «Ріу Аве» захоче помститися в матчі-відповіді, але все ж вважаю, що у нас хороші шанси на вихід в наступний раунд», -

наводить слова Юнеса Беланда офіційний сайт УЄФА

.