У центрі столиці України викрали «Land Rover» бразильського півзахисника «Шахтаря» Фернанду, повідомляє Трибуна.
Двадцятидворічний футболіст заявив, що його автомобіль поцупили вночі з 17 на 18 вересня.
Дорогого «коня» бразилець залишив у Печерському районі на одній з центральних вулиць без нагляду.
Шанси знайти автомобіль не надто високі, повідомили джерела у столичній міліції.