Як інформує ProSport, екс-гравець київського «Динамо» перебрався в румунський «Оцелул», в якому починав свою професійну кар'єру, пише MatchDay.
34-річний півзахисник останнім часом захищав кольори турецького «Чайкур Різеспор», але зараз прийняв рішення повернутися в рідний клуб.
Відзначимо, що в період з 2002 по 2004 роки Чернат взяв участь в 14 матчах за національну збірну Румунії, в яких зміг відзначитися двома точними ударами.