Головний тренер «Ріу Аве»: «Ми мали складнощі через вітер»

Динамо Київ 19 Вересня, 21:08
Головний тренер «Ріу Аве» Педру Мартінш поділився своєю думкою з приводу матчу проти «Динамо» (0-3).

«Ми грали проти хорошої команди, дуже прагматичної, об'єктивної і з якісними гравцями. У першій частині ми мали складнощі через вітер. У другій половині нам вдалося зібратися, але, на жаль, це не допомогло. Я вважаю, що результат надмірний. Вони виграли і немає більше нічого сказати.

Це була хороша гра. Ми не змогли забити, але «Ріо Аве» залишається тим же і дивиться у майбутнє. Наступна гра – це буде інша історія, команда готова», -

цитує Мартінша видання «М

aisfutebol

»

.