Бразильський півзахисник «Греміо» Дуду встановив своєрідний антирекорд - 21 матч або 5 місяців без забитих м'ячів.
Вінгер бразильського «Греміо» Дуду востаннє відзначався ще 30-го квітня у рамках Копа Лібертадорес у матчі проти «Сан-Лоренцо». Така тенденція закономірно дивує місцевих експертів, адже на полі бразилець постійно грає біля штрафної суперника, але статистика забитих м'ячей грає явно не на руку Дуду. Задля справедливості слід відзначити, що за цей час вінгер «Греміо» віддав 3 результативні передачі.
- Звичайно, будь-який гравець хоче забивати, особливо, якщо він грає в атаці. Але я спокійний. Слова Сколарі додали мені впевненості, тому я знаю, що обов'язково заб'ю. Але слід зазначити, що я ніколи не був футболістом, що забиває багато м'ячів. Проте буду намагатися порушити цю сумну статистику вже у найближчих матчах, - цитує Дуду lancenet.com.br
Відзначимо, що оренда Дуду в бразильський «Греміо» закінчується наприкінці цього року, після чого він має повернутись у розташування «Динамо». Проте за останніми чутками «Греміо» збирається викупити Дуду у «Динамо».