«Ніхто не очікував такої крупної перемоги «Динамо». Для киян досить легко склався матч, без напруження. Після першого забитого м’яча було приємно дивитись за грою. Контроль м’яча, мислення гравців, пересування по полю особливо вразили. Вийшов красивий, інтелектуальний футбол, якого давно не бачив від «Динамо». Всі отримали задоволення від такої гри. Звичайно, окремі гравці «Динамо» за класом були значно вище своїх суперників. Варто пригадати фірмовий гол Андрія Ярмоленка, коли зміщується в середину і пробиває лівою ногою. В такому стилі він вже забив не один гол. Приємно, що останнім часом Кравець постійно забиває, тобто він практично відновився. Було багато розмов з приводу того, хто буде забивати в «Динамо», проте Артем ці всі питання закрив.Також, окремо потрібно скзати за тренера. Ребров - хороший аналітик, він знає про що говорить і з чим має справу. Свій футбольний досвід Сергій зараз втілює в тренерський. До кожного матчу він добре готується і вивчає суперника», - зазначив Морозов у ефірі телеканалу «Футбол 1»