- Штрафуємо гравців за запізнення на тренування. За рахунок цих грошей ми збираємось і йдемо всією командою на шашлик. Це зміцнює і об’єднує колектив. Інколи я навіть кажу, що нам потрібно, щоб хтось із гравці запізнився, аби було за які кошти йти на шашлики, - розповів Йовічевіч в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1»