Микита Шевченко: «Гравці «Шахтаря» весь час просять пенальті»

Футбол України 21 Вересня, 19:30
Голкіпер «Зорі» - про переможний матч з «гірниками» Донецька.

Нагадаємо, луганчани здобули над чемпіонами України виїзну перемогу з рахунком 1:0.

- Микита, якщо можна, пару слів про сьогоднішню гру...

- Провели добре організований матч. Я думаю, «Шахтар» десь недооцінив нас. Може, суперники якимось розслабленими вийшли. Ми показали свій характер, вистояли, забили. Я вважаю, хороший поєдинок провели. Можливо, один з кращих в цьому сезоні.

- За рахунок чого команді вдалося добитися такого результату?

- За рахунок командної гри. За рахунок нашого колективу. У нас прекрасний мікроклімат в команді. Ми один за одного. Моя думка, тільки за рахунок колективу.

- Що в перерві говорив Юрій Вернидуб, які поради, настанови давав?

- Грати так, як граємо. Чи не притискатися до воріт, що ми, в принципі, і зробили в другому таймі. Тому що коли почали притискатися до воріт у матчі з «Динамо», вони забили нам два м'ячі. А так, виконали установку тренера, добилися результату.

- Можна сказати, що команда вже «прийшла в себе» після серії невдач в останніх трьох матчах?

- Звичайно, ми вже всі забули. Всі думки тільки про чемпіонат, будемо старатися знову потрапити в єврокубки.

- Наприкінці матчу було кілька моментів у грі, після яких футболісти «Шахтаря» вимагали пенальті...

- Вони весь час просять пенальті. Не було там нічого. Раз суддя не дав - значить, не було. Треба дивитися повтор. Але, з моєї позиції, не було там ніяких порушень.

- Керівництво обіцяло якісь особливі преміальні за перемогу?

- Нічого не говорили. Про це мовчок.

- Над чим ще команді працювати і працювати?

- Є над чим працювати. Тренера треба питати. Я думаю, є над чим. Будемо працювати, удосконалюватися.

Matchday