«Гра киян виглядала добре протягом усіх 90 хвилин, що важливо. З одного боку можна говорити, що «Ріу Аве» це не «Порто» і не «Бенфіка», з іншого боку потрібно враховувати, що кияни зустрілись з «Ріу Аве» на піку ігрових кондицій португальців. Саме «Ріу Аве» до сьогоднішнього дня йшло на чолі турнірної таблиці чемпіонату. Сьогодні вони програли вперше.
«Динамо» 90 хвилин не зупинялося, відіграло повністю і виглядало пристойно.
Об'єктивно - «Динамо» було сильніше суперника. «Стяуа» і «Динамо» виходять на лідируючі позиції і якраз, у другому турі вони зустрінуться і вирішать, хто з них краще», - сказав Денисов в ефірі програми «Великий футбол».