«Ні про які радощі після перемоги в «Динамо» й мови бути не могло. Страшна трагедія сталася в середу. Після смерті Валентина Белькевича та Андрія Баля, звістка про загибель Андрія Гусіна виглядала справжнім прокляттям, прокляттям для «Динамо». У голові це ніяк не вкладалося. Андрій Гусін був справжньою медійною персоною, хоча на телебаченні себе ніколи не пробував. Це була настільки багатогранна людина, що він з легкістю вписувався в будь-який телевізійний формат, як для футбольної програми, так і для будь-якої іншої. Це був футболіст і людина, у якого ніколи не було конфліктів з пресою, конфліктів на полі і за його межами, його любили і поважали.
Андрія Гусіна більше немає, і в це досі не віриться», - сказав Денисов в ефірі програми «Великий футбол».