Захисник «Шахтаря» прокоментував поєдинок і
з «Зорею» (0:1).
«Хочу привітати «Зорю» з якісним матчем. Вони добре пресингували нас і заслужили ці очки. Ми не награли на перемогу, максимум - на нічию. В принципі, навіть моментів було у нас не багато, так що луганчани виграли заслужено».
«Втома після Ліги чемпіонів? Важко говорити про це, треба шукати причини в собі. Можливо, не повністю були мотивовані на поєдинок і розслабилися. А"Зоря» в більшості випадків вигравала верхову боротьбу і силові єдиноборства», -
повідомляє shakhtar.com.