Іван Ордець: «Ми не награли на перемогу»

Футбол України 22 Вересня, 05:32
Захисник «Шахтаря» прокоментував поєдинок із «Зорею» (0:1).

Захисник «Шахтаря» прокоментував поєдинок і

з «Зорею» (0:1).

«Хочу привітати «Зорю» з якісним матчем. Вони добре пресингували нас і заслужили ці очки. Ми не награли на перемогу, максимум - на нічию. В принципі, навіть моментів було у нас не багато, так що луганчани виграли заслужено».

«Втома після Ліги чемпіонів? Важко говорити про це, треба шукати причини в собі. Можливо, не повністю були мотивовані на поєдинок і розслабилися. А"Зоря» в більшості випадків вигравала верхову боротьбу і силові єдиноборства», -

повідомляє shakhtar.com.