Хачеріді: «Зараз мене вже нічого не турбує. Набираю кондиції». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Вересня, 06:27
Захисник «Динамо» дав інтерв'ю після матчу молодіжної команди киян з «Волинню».

Захисник «Динамо» дав інтерв'ю після матчу молодіжної команди киян з «Волинню».

- Протягом вашої кар'єри у «Волині» у вас не було такої кількості травм.

- Ця перша така серйозна травма в моїй кар'єрі. Інше було по дрібницях. Може, тиждень або два.

- Наскільки швидко проходило ваше відновлення. Чи були якісь затримки?

- Важко сказати. Відновлення не зовсім швидко проходило. Мав три-чотири місяці пропустити, а пропустив півсезону. Але нічого, найголовніше, що зараз мене вже нічого не турбує. Потихеньку набираю кондиції.

- Не знаєте, з чим можуть бути пов'язані такі затримки. Може, фізіологічними особливостями?

- Не знаю, важко сказати. Я начебто роблю те, що мені кажуть. Був, ось, два тижні в Німеччині, -

повідомляє «Динамоманія».

- Сьогодні ми питали у Макаренка, він прийшов на гру. Він сказав, що за вас особисто вболіває. Вам приємно, що ваші партнери по команді вас підтримують?

- Звичайно, приємно. Коли вони грають, я теж за них уболіваю та переживаю.