Роман Максимюк: «Столичним буде нелегко з лучанами»

Динамо Київ 22 Вересня, 14:29
Колишній гравець київського «Динамо» та луцької «Волині» висловився з приводу сьогоднішнього протистояння «біло-синіх» та «хрестоносців».

«Наша команда сьогодні на підйомі: виграли два останні матчі, провели недавно чудові тренувальні збори, спровоковані перервою у чемпіонаті, взагалі команда на ходу. Натомість у киян проблеми — як із накопиченням очок, так і з тим, що в грі не все виходить. Дуже поважаю їхнього тренера, бо вважаю, що він на правильному шляху: українізував команду, не вимагає від керівництва мільйонів на нові придбання, працює з тими кадрами, які є під руками. Окрім того, «Динамо» — завжди «Динамо»… Точно знаю одне: столичним буде нелегко з лучанами», - цитує Максимюка «Український футбол».